
- Type
- Hybrid
- Average THCa
- 20.0%
Platinum from the vendors
Lab Data Summary
Aggregated from third-party COA tests across products
Average THCa20.0%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.
Structured values were readable for 4 listings. Numeric averages use 4 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.
Offers
Where to find Platinum
Store-balanced median$7.50/g
Best current $/g$0.88/gSmoke Kind88% below median
Typical store range$4.57–$8.00/g
Stores compared5
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Smoke KindPlatinum Berry - Bulk - Hybrid – (Promo Codes Do Not Apply)
1/4 · 1/2 · 1 LB$0.88–$2.87/g$225.00–$1200.00Bloomz HempTHCA Flower – Platinum Line – , Flavor: Sherbacio
3.5G · 7G · 28G$8.00–$14.28/g$47.99–$223.99Available products
Platinum Berry - Bulk - Hybrid – 1/ – half lb
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$0.99/g$225.00 · half lb
Platinum Berry Indoor - Bulk - Hybrid – 1/ – half lb
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$2.76/g$625.00 · half lb
THCA Flower – Platinum Line – 28g, Flavor: Sherbacio
Bloomz HempPrice checked today
$8.00/g$223.99 · 1 oz
THCA Flower – Platinum Line – 28g, Flavor: Pink Rose
Bloomz HempPrice checked today
$8.00/g$223.99 · 1 oz
THCA Flower – Platinum Line – 28g, Flavor: Gas Tax
Bloomz HempPrice checked today
$8.00/g$223.99 · 1 oz
THCA Flower – Platinum Line – 28g, Flavor: Gelato Cake
Bloomz HempPrice checked today
$8.00/g$223.99 · 1 oz
THCA Flower – Platinum Line – 28g, Flavor: Rock Candy
Bloomz HempPrice checked today
$8.00/g$223.99 · 1 oz
THCA Flower – Platinum Line – 28g, Flavor: Gello Shots
Bloomz HempPrice checked today
$8.00/g$223.99 · 1 oz
THCA Flower – Platinum Line – 28g, Flavor: Tropical Cookies
Bloomz HempPrice checked today
$8.00/g$223.99 · 1 oz
THCA Flower – Platinum Line – 28g, Flavor: Venom Og
Bloomz HempPrice checked today
$8.00/g$223.99 · 1 oz
THCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Sherbacio
Bloomz HempPrice checked today
$12.57/g$87.99 · 7g
THCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Tropical Cookies
Bloomz HempPrice checked today
$12.57/g$87.99 · 7g
THCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Rock Candy
Bloomz HempPrice checked today
$12.57/g$87.99 · 7g
THCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Pink Rose
Bloomz HempPrice checked today
$12.57/g$87.99 · 7g
THCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Gello Shots
Bloomz HempPrice checked today
$12.57/g$87.99 · 7g
THCA Flower – Platinum Line – 7g, Flavor: Gelato Cake
Bloomz HempPrice checked today
$12.57/g$87.99 · 7g
THCA Flower – Platinum Line – 3.5g, Flavor: Pink Rose
Bloomz HempPrice checked today
$13.71/g$47.99 · 3.5g
THCA Flower – Platinum Line – 3.5g, Flavor: Gas Tax
Bloomz HempPrice checked today
$13.71/g$47.99 · 3.5g
THCA Flower – Platinum Line – 3.5g, Flavor: Sherbacio
Bloomz HempPrice checked today
$13.71/g$47.99 · 3.5g
THCA Flower – Platinum Line – 3.5g, Flavor: Rock Candy
Bloomz HempPrice checked today
$13.71/g$47.99 · 3.5g
THCA Flower – Platinum Line – 3.5g, Flavor: Gello Shots
Bloomz HempPrice checked today
$13.71/g$47.99 · 3.5g
THCA Flower – Platinum Line – 3.5g, Flavor: Gelato Cake
Bloomz HempPrice checked today
$13.71/g$47.99 · 3.5g
THCA Flower – Platinum Line – 3.5g, Flavor: Venom Og
Bloomz HempPrice checked today
$13.71/g$47.99 · 3.5g
THCA Flower – Platinum Line – 3.5g, Flavor: Tropical Cookies
Bloomz HempPrice checked today
$14.28/g$49.99 · 3.5g





















