View THCA Flower TRIM/SHAKE – 1/4 LB (4 Ounces) – PINK GUMMIES (INDOOR)THCA Flower TRIM/SHAKE – 1/4 LB (4 Ounces) – PINK GUMMIES (INDOOR)Black Tie CBDPrice checked today$1.45/g$164.99 · QPCompare
View THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – PINK GUMMIES (INDOOR)THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – PINK GUMMIES (INDOOR)Black Tie CBDPrice checked today$1.59/g$44.99 · 1 ozCompare
View PINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 1 ozPINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 1 ozBlack Tie CBDPrice checked today$6.17/g$174.99 · 1 ozCompare
View PINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 14gPINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 14gBlack Tie CBDPrice checked today$6.42/g$90.99 · 14gCompare
View PINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 7g−30%PINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 7gBlack Tie CBDPrice checked today$7.00/g$48.99 · 7gCompare
View PINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 3.5g−30%PINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 3.5gBlack Tie CBDPrice checked today$7.60/g$26.59 · 3.5gCompare
View PINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 1g−30%PINK GUMMIES (INDOOR) THCA Flower – 1gBlack Tie CBDPrice checked today$8.75/g$8.75 · 1gCompare