LUMINATE from the vendors
Lab Data Summary
Aggregated from third-party COA tests across products
Full COA documents are available for 3 visible listings. Structured lab values are still being extracted, so TerpSeek is not guessing at an average potency.
Structured values were readable for 2 listings. Numeric averages use 0 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.
Offers
Where to find LUMINATE
Store-balanced median$2.65/g
Best current $/g$2.65/gSmoke Kind
Typical store range$2.65–$2.65/g
Stores compared1
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Available products
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Melted Scoops
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Vanilla Frostin'
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – GMO Monkey
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Grapefruitz
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Congo Kashmir
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Cherry Gelato
Smoke KindPrice checked today
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Blue Cherry Gelato
Smoke KindPrice checked today
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Blue Agape
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Candy Candy
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Fried Banana
Smoke KindPrice checked today
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Coco Pebbles
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Hippy Crasher
Smoke KindPrice checked today
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Smartiez
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Sour Gummiez
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Apples & Bananas
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Acai Grapes
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Oreo Mudslide
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Sugar - 28 Grams – Pop Rocks
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
LUMINATE Live Resin Badder - 28 Grams – Jungle Mintz
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz







