Skip to main content
Jelly Cake flower
Type
Indica
Average THCa
31.0%

Jelly Cake from the vendors

Jelly Cake — Twentyfive Hour FarmsJelly Cake — Lit FarmsJelly Cake — Super Greens HempJelly Cake — Pure Canna Co

Lab Data Summary

Aggregated from third-party COA tests across products

2 COA documents
Average THCa31.0%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.

Structured values were readable for 2 listings. Numeric averages use 5 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.

Offers

Where to find Jelly Cake

Open full market search
Store-balanced median$6.61/g
Best current $/g$3.21/gTwentyfive Hour Farms51% below median
Typical store range$4.02–$19.20/g
Stores compared4

Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.

Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Twentyfive Hour FarmsJelly Cake THCa Flower
28G$3.21/g$89.99
Lit FarmsJelly Cake THCA Flower – Supreme
28G$4.29/g$119.99
Super Greens HempJelly Cake THCa Flower
3.5 G · 7 G · 14 G$8.93–$11.43/g$40.00–$250.00
Pure Canna CoJelly Cake Cold-Cured THCa Rosin (Drop 9)
1G · 2G$50.00–$55.00/g$55.00–$100.00

Available products