View Hella Slumped - Exotic THCa Shake – Tres Leches – 14gHella Slumped - Exotic THCa Shake – Tres Leches – 14gBaysmokesPrice checked today$1.61/g$22.50 · 14gCompare
View Hella Slumped - Exotic THCa Shake – Quattro Kush – 14gHella Slumped - Exotic THCa Shake – Quattro Kush – 14gBaysmokesPrice checked today$1.61/g$22.50 · 14gCompare
View Hella Slumped - Greenhouse THCa Flower – Super SiIver Haze – 7gHella Slumped - Greenhouse THCa Flower – Super SiIver Haze – 7gBaysmokesPrice checked today$3.57/g$24.99 · 7gCompare
View Hella Slumped - Greenhouse THCa Flower – Octane Gas – 7gHella Slumped - Greenhouse THCa Flower – Octane Gas – 7gBaysmokesPrice checked today$3.57/g$24.99 · 7gCompare
View Hella Slumped - THCa Indoor Smalls – Black Runtz – 7gHella Slumped - THCa Indoor Smalls – Black Runtz – 7gBaysmokesPrice checked today$5.00/g$34.99 · 7gCompare
View Hella Slumped - THCa Indoor Smalls – Zoap – 7gHella Slumped - THCa Indoor Smalls – Zoap – 7gBaysmokesPrice checked today$5.00/g$34.99 · 7gCompare
View Hella Slumped - THCa Indoor Smalls – Strawberry Express – 7gHella Slumped - THCa Indoor Smalls – Strawberry Express – 7gBaysmokesPrice checked today$5.00/g$34.99 · 7gCompare
View Hella Slumped THCa Exotic Smalls – 3.5g – Glitter bombHella Slumped THCa Exotic Smalls – 3.5g – Glitter bombBaysmokesPrice checked today$8.57/g$29.99 · 3.5gCompare
View Hella Slumped THCa Exotic Smalls – 3.5g – Amnesia HazeHella Slumped THCa Exotic Smalls – 3.5g – Amnesia HazeBaysmokesPrice checked today$8.57/g$29.99 · 3.5gCompare
View Hella Slumped – THCa Flower – 3.5g – Strawberry ExpressHella Slumped – THCa Flower – 3.5g – Strawberry ExpressBaysmokesPrice checked today$10.00/g$35.00 · 3.5gCompare
View Hella Slumped – THCa Flower – 3.5g – Carbon FiberHella Slumped – THCa Flower – 3.5g – Carbon FiberBaysmokesPrice checked today$17.14/g$60.00 · 3.5gCompare
View Hella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Tier 2 - Sour GMO – 1gHella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Tier 2 - Sour GMO – 1gBaysmokesPrice checked today$39.99/g$39.99 · 1gCompare
View Hella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Tier 2 - Chocolate Hash Berry – 1gHella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Tier 2 - Chocolate Hash Berry – 1gBaysmokesPrice checked today$39.99/g$39.99 · 1gCompare
View Hella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Chauffeur – 1gHella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Chauffeur – 1gBaysmokesPrice checked today$49.99/g$49.99 · 1gCompare
View Hella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Guava Ice – 1gHella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Guava Ice – 1gBaysmokesPrice checked today$49.99/g$49.99 · 1gCompare
View Hella Slumped – THCa Live Hash Rosin – GMO – 1gHella Slumped – THCa Live Hash Rosin – GMO – 1gBaysmokesPrice checked today$49.99/g$49.99 · 1gCompare
View Hella Slumped – THCa Live Hash Rosin – London Jelly – 1gHella Slumped – THCa Live Hash Rosin – London Jelly – 1gBaysmokesPrice checked today$49.99/g$49.99 · 1gCompare
View Hella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Donny Burger – 1gHella Slumped – THCa Live Hash Rosin – Donny Burger – 1gBaysmokesPrice checked today$49.99/g$49.99 · 1gCompare