Goldiez from the vendors
Lab Data Summary
Aggregated from third-party COA tests across products
Full COA documents are available for 5 visible listings. Structured lab values are still being extracted, so TerpSeek is not guessing at an average potency.
Structured values were readable for 4 listings. Numeric averages use 0 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.
Offers
Where to find Goldiez
Store-balanced median$2.65/g
Best current $/g$2.65/gSmoke Kind
Typical store range$2.65–$2.65/g
Stores compared1
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Available products
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Cherry Guava
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Acai Berry Gelato
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Lilac Diseal
Smoke KindPrice checked today
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Yellow Zushi
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Lemon Popperz
Smoke KindPrice checked today
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Lime Zoap
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Rock Candy
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Butter Pecan
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Sugar Tartz
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Guava Gas
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Jetlato
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz
Goldiez Badder Live Resin - 28 Grams – Gummy Gas
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$4.46/g$125.00 · 1 oz









