Candy Gas from the vendors
Lab Data Summary
Aggregated from third-party COA tests across products
Average THCa30.7%Non-psychoactive precursor to THC. Found in raw hemp flower.
Structured values were readable for 3 listings. Numeric averages use 7 non-quarantined potency samples. Individual batches may vary. Always review the full COA before purchasing.
Offers
Where to find Candy Gas
Store-balanced median$1.50/g
Best current $/g$1.24/gPlain Jane18% below median
Typical store range$1.40–$1.61/g
Stores compared4
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Black Tie CBDTHCA Flower TRIM/SHAKE – 1/ () – CANDY GAS (INDOOR)
1 G · 3.5 G · 1/4$1.45–$12.50/g$12.50–$999.99Smoke KindCandy Gas Indoor Minis - Bulk Minis - Hybrid – Minis (Discounts Do Not Apply)
1 LB$1.76/g$800.00Available products
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1/4 LB (4 Ounces) – CANDY GAS (INDOOR)
Black Tie CBDPrice checked today
$1.45/g$164.99 · QP
CANDY GAS (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/Shake
Black Tie CBDPrice checked today
$1.59/g$44.99 · 1 oz
THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – CANDY GAS (INDOOR)
Black Tie CBDPrice checked today
$1.59/g$44.99 · 1 oz
Candy Gas Indoor Minis - Bulk Minis - Hybrid – 1 Pound Minis (Discounts Do Not Apply)
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$1.76/g$800.00 · 1 lb




















