
Offers
Where to find Blazed
Store-balanced median$9.00/g
Best current $/g$9.00/gBloomz Hemp
Typical store range$9.00–$9.00/g
Stores compared1
Market stats give each store one vote after collapsing its weight variants and duplicate product families.
Store & productAvailable weightsPrice / gramStarting priceStore link
Available products
Blazed Exotic THCA Flower – 7g, Flavor: Animal Mintz
Bloomz HempPrice checked today
$9.00/g$62.99 · 7g
Blazed Exotic THCA Flower – 3.5g, Flavor: Animal Mintz
Bloomz HempPrice checked today
$10.57/g$36.99 · 3.5g
Blazed Exotic THCA Flower – 3.5g, Flavor: Triple Cake
Bloomz HempPrice checked today
$10.57/g$36.99 · 3.5g

