Search THCa listings
Current prices and listing evidence for “Platinum”.
18 listings
for “Platinum”Platinum Cookies THCA Flower – 14g
SnapDragon HempPrice checked today
$5.00/g$70.00 · 14g
30% below median · 30 stores · full-size flower, 10–20 g
Platinum OG - 28 Grams - Indica
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$2.86/g$80.00 · 1 oz
57% below median · 39 stores · full-size flower, 20–40 g
Platinum Lemon Cherry – 28g (1 oz)
Flow GardensPrice checked today
$9.29/g$65.00 · 7g
0% above median · 28 stores · full-size flower, 5–10 g
Platinum Purple Cookies High THCA Flower - Stashed – 3.5g
Viia HempPrice checked today
$9.71/g$34.00 · 3.5g
2% below median · 39 stores · full-size flower, 3–5 g
THCA Carts – 2g, Flavor: Legendary Platinum OG
Fern Valley FarmsPrice checked today
$39.00$19.50/g
11% above median · 7 stores · vape cartridges, 1.5–3 g
Blazers Platinum OG + Super Lemon Premium THCa Prerolls (2-pack, 2g TW)
Cheech And ChongsPrice checked today
$6.50/g$12.99 · 2g
31% below median · 18 stores · pre-rolls, 1.5–3 g
THCA Flower – Platinum Line – 28g, Flavor: Dante's Inferno
Bloomz HempPrice checked today
$8.00/g$223.90 · 1 oz
19% above median · 39 stores · full-size flower, 20–40 g






