View Peanut Butter Cup - Bulk - Indica – 1 lbSPhoto unavailable14.0%Peanut Butter Cup - Bulk - Indica – 1 lbSmoke KindBulk · 1 lbPrice checked 1 day ago$1.65/g$750.00 · 1 lb19% below median · 10 stores · bulk flower, poundCompare
View Peanut Butter Cup - Mediums - 28 Grams - Indica14.0%Peanut Butter Cup - Mediums - 28 Grams - IndicaSmoke KindPrice checked 1 day ago$2.32/g$65.00 · 1 oz65% below median · 39 stores · full-size flower, 20–40 gCompare
View Peanut Butter Cup Minis - Bulk Minis - Indica – 1/4 Pound Minis – QPPeanut Butter Cup Minis - Bulk Minis - Indica – 1/4 Pound Minis – QPSmoke KindBulk · ¼ lbPrice checked 1 day ago$1.54/g$175.00 · QP42% below median · 9 stores · bulk flower, quarter poundCompare
View Peanut Butter Cup Minis - Bulk Minis - Indica – 1 Pound Minis – 1 lbPeanut Butter Cup Minis - Bulk Minis - Indica – 1 Pound Minis – 1 lbSmoke KindBulk · 1 lbPrice checked 1 day ago$1.43/g$650.00 · 1 lb30% below median · 10 stores · bulk flower, poundCompare
View Peanut Butter Cup Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis – half lb−36%Peanut Butter Cup Minis - Bulk Minis - Indica – 1/2 Pound Minis – half lbSmoke KindBulk · ½ lbPrice checked 1 day ago$1.54/g$350.00 · half lb41% below median · 7 stores · bulk flower, half poundCompare
View Peanut Butter Cup - Bulk - Indica – 1/ – QPSPhoto unavailablePeanut Butter Cup - Bulk - Indica – 1/ – QPSmoke KindBulk · ¼ lbPrice checked 1 day ago$1.76/g$200.00 · QP33% below median · 9 stores · bulk flower, quarter poundCompare
View Peanut Butter Cup - Bulk - Indica – 1/ – half lbSPhoto unavailable−27%Peanut Butter Cup - Bulk - Indica – 1/ – half lbSmoke KindBulk · ½ lbPrice checked 1 day ago$1.76/g$400.00 · half lb33% below median · 7 stores · bulk flower, half poundCompare
View LITTLES BRAND - Peanut Butter Cup - 14 Grams Littles - Indica14.0%LITTLES BRAND - Peanut Butter Cup - 14 Grams Littles - IndicaSmoke KindSmallsPrice checked 1 day ago$2.86/g$40.00 · 14g40% below median · 14 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 10–20 gCompare