View Kush Berry THCa Flower Smalls | – 1 ozKush Berry THCa Flower Smalls | – 1 ozSuper Greens HempSmallsPrice checked today$1.79/g$50.00 · 1 oz37% below median · 20 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 gCompare
View Raspberry Kush - 28 Grams - Indica13.6%Raspberry Kush - 28 Grams - IndicaSmoke KindPrice checked 1 day ago$2.14/g$60.00 · 1 oz68% below median · 39 stores · full-size flower, 20–40 gCompare
View THCA BATTER | 2G – Blackberry KushTHCA BATTER | 2G – Blackberry KushThe Hemp DoctorBadderPrice checked today$24.98/g$49.95 · 2g43% above median · 7 stores · badder, 1.5–3 gCompare
View GHC THCA 0.5g Pre-Rolls 5pk - Black Berry Kush (Indica)GHC THCA 0.5g Pre-Rolls 5pk - Black Berry Kush (Indica)Green Herbal CarePrice checked today$35.00$14.00/g49% above median · 18 stores · pre-rolls, 1.5–3 gCompare
View 2G Venera Ice Diamonds Edition – Blueberry Muffin Kush−30%2G Venera Ice Diamonds Edition – Blueberry Muffin KushDream4deliveryDiamondsPrice checked today$17.50/g$35.00 · 2g15% above median · 13 stores · diamonds, 1.5–3 gCompare
View Looper Reserve 1G: Kush BerryLooper Reserve 1G: Kush BerryLooperversePrice checked today$22.99$22.99/g23% below median · 15 stores · vape cartridges, under 1.5 gCompare
View Blackberry Kush | Live Resin | Sauce – 5gBlackberry Kush | Live Resin | Sauce – 5gCryspLive resinPrice checked today$16.00/g$79.99 · 5g3% below median · 6 stores · live resin, 3–5 gCompare
View Blackberry Kush THCA Flower – Essential – 28g (Smalls)24.0%Blackberry Kush THCA Flower – Essential – 28g (Smalls)Lit FarmsSmallsPrice checked today$1.25/g$34.99 · 1 oz56% below median · 20 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 gCompare