Search THCa listings
Current prices and listing evidence for “Godfather OG”.
Browse all God Father Og listings →
8 listings
for “Godfather OG”Godfather OG - Bulk - Indica – 1 lb
$1.43/g$650.00 · 1 lb
30% below median · 10 stores · bulk flower, pound
Pixie Pod Black Diamond Edition – Godfather OG (I)
$50.00total
Price-only listing — package size is not indexed, so it appears after comparable offers.
Premium THCa Badder – First-Press Cold-Cured Excellence – Godfather OG (Indica), Size: 1-Gram
$24.97total
Price-only listing — package size is not indexed, so it appears after comparable offers.
KIND - Godfather OG - Minis - 28 Grams - Indica
$1.79/g$50.00 · 1 oz
37% below median · 20 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 g
Premium THCa Badder – First-Press Cold-Cured Excellence – Godfather OG (Indica), Size: 2-Gram
$44.97total
Price-only listing — package size is not indexed, so it appears after comparable offers.
KIND - Godfather OG - 28 Grams - Indica
Smoke KindPrice checked 1 day ago
$3.04/g$85.00 · 1 oz
55% below median · 39 stores · full-size flower, 20–40 g
Godfather OG - Bulk - Indica – 1/ – QP
$1.54/g$175.00 · QP
42% below median · 9 stores · bulk flower, quarter pound
Godfather OG - Bulk - Indica – 1/ – half lb
$1.54/g$350.00 · half lb
41% below median · 7 stores · bulk flower, half pound
All 8 unique matches shown




