Search THCa listings
Current prices and listing evidence for “Caramel”.
Browse all Caramel listings →
8 listings
for “Caramel”KIND - Caramel Apple - Micros - 28 Grams - Hybrid
$1.61/g$45.00 · 1 oz
43% below median · 20 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 g
Wrapped Caramel - 25 mg/pc 250mg total
High Society 420Price checked today
$25.00total
Price-only listing — package size is not indexed, so it appears after comparable offers.
Sleep Gummies - Caramel Apple Dream
MoonwlkrPrice checked today
$34.99$49.99total
Price-only listing — package size is not indexed, so it appears after comparable offers.
Skyward - Caramel Apple - Micros - 28 Grams - Hybrid
$1.61/g$45.00 · 1 oz
43% below median · 20 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 g
ZAZA - Caramel Apple - Micros - 28 Grams - Hybrid
$1.61/g$45.00 · 1 oz
43% below median · 20 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 g
All 8 unique matches shown







