View CALI OG (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/ShakeCALI OG (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz Trim/ShakeBlack Tie CBDTrimPrice checked today$1.59/g$44.99 · 1 oz11% above median · 7 stores · trim, shake and ground flower, 20–40 gCompare
View CALI OG (INDOOR) THCA Flower – 1/ – QPCALI OG (INDOOR) THCA Flower – 1/ – QPBlack Tie CBDBulk · ¼ lbPrice checked today$7.94/g$899.99 · QP201% above median · 9 stores · bulk flower, quarter poundCompare
View CALI OG (INDOOR) THCA Flower – 1 ozCALI OG (INDOOR) THCA Flower – 1 ozBlack Tie CBDPrice checked today$8.82/g$249.99 · 1 oz31% above median · 39 stores · full-size flower, 20–40 gCompare
View THCA Flower TRIM/SHAKE – 1/4 LB (4 Ounces) – CALI OG (INDOOR)THCA Flower TRIM/SHAKE – 1/4 LB (4 Ounces) – CALI OG (INDOOR)Black Tie CBDBulk · ¼ lbPrice checked today$1.45/g$164.99 · QP45% below median · 9 stores · bulk flower, quarter poundCompare
View THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – CALI OG (INDOOR)THCA Flower TRIM/SHAKE – 1 Oz (29+ Grams) – CALI OG (INDOOR)Black Tie CBDTrimPrice checked today$1.59/g$44.99 · 1 oz11% above median · 7 stores · trim, shake and ground flower, 20–40 gCompare