View BLACK RUNTZ (EXOTIC) THCA Flower – 7gBLACK RUNTZ (EXOTIC) THCA Flower – 7gBlack Tie CBDPrice checked today$11.43/g$79.99 · 7g24% above median · 28 stores · full-size flower, 5–10 gCompare
View Black Runtz | Live Resin | Sauce – 5gBlack Runtz | Live Resin | Sauce – 5gCryspLive resinPrice checked today$16.00/g$79.99 · 5g3% below median · 6 stores · live resin, 3–5 gCompare
View Black Runtz THCA Flower – Essential – 28g (Smalls)23.1%Black Runtz THCA Flower – Essential – 28g (Smalls)Lit FarmsSmallsPrice checked today$1.07/g$29.99 · 1 oz62% below median · 20 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 gCompare
View Black Runtz Smalls THCa FlowerBlack Runtz Smalls THCa FlowerShop Hello MarySmallsPrice checked 2 days ago$5.00/g$34.99 · 7g5% below median · 6 stores · smalls, minis, micros and popcorn, 5–10 gCompare
View Good Day - Black Cherry Runtz - 14 Grams - Indica19.1%Good Day - Black Cherry Runtz - 14 Grams - IndicaSmoke KindPrice checked 1 day ago$4.29/g$60.00 · 14g40% below median · 30 stores · full-size flower, 10–20 gCompare
View Only Gas - Exotic THCa Shake – 14g – Black RuntzOnly Gas - Exotic THCa Shake – 14g – Black RuntzBaysmokesShakePrice checked today$1.61/g$22.50 · 14gCompare
View THCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 14 grams, Strain: A/AA | Black Runtz (Indica)THCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 14 grams, Strain: A/AA | Black Runtz (Indica)BioWellnessXPrice checked today$2.50/g$35.00 · 14g65% below median · 30 stores · full-size flower, 10–20 gCompare
View THCa Blunt – Black Cherry Runtz (Greenhouse) – 1gTHCa Blunt – Black Cherry Runtz (Greenhouse) – 1gLucky ElkPrice checked 2 days ago$11.00/g$11.00 · 1g10% above median · 24 stores · pre-rolls, under 1.5 gCompare