Littles — THC-A Pre Rolls — 3.5g
Pre Rolls
$8.57per gram
$29.99 product total for 3.5g; shipping calculated by vendor; before tax
At the median for 11 stores' pre-rolls, 3–5 g. The middle half run $5.93–$15.21/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 11 stores' pre-rolls at 3–5 g (36 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes other product forms; out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Last 30 days
- Steady at $29.99 for 30 days, 4 price checks
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Price history
Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $29.99
No package-price changes in the recorded history.
More from Yumz Lab
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







