Skip to main content
Carolina Hemp Cafe

Wholesale Top Shelf Collection — THCA Flower — Multi-Strain Selection — Cereal Milk — 32.86% — 1 lb

FlowerHybridCereal Milk

$1365.00listed

$1365.00 product total for 1 lb; shipping calculated by vendor; before tax

Marked down from $5120.00, 73% lower

Cereal Milk
$5.36/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $4.82–$6.81/g

TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Cereal Milk at other stores

$2.50–$7.05 per gramEvery Cereal Milk listing
  1. BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 14 grams, Strain: A/AA | Cereal Milk (Hybrid)$35.00$2.50/g
  2. Deep Gap HempCereal Milk – 1 oz$75.00$2.68/g
  3. El Jays FlowerEl Jay's THCa Hemp Flower – Cereal Milk Strain – Eighth (3.5g) — $24.99$19.99$5.71/g
  4. Viia HempCereal Milk High THCA Flower – 1 oz$200.00$7.05/g
How this comparison was built

4 flower listings · 3.5g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.