Skip to main content
Carolina Hemp Cafe

HALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin — 2 Strain Concentrate Combo — Blunt Street — Sour Diesel & Pineapple Express

Pre RollsHybridPineapple Express

$17.50per gram

$35.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

No comparable-market benchmark: this listing's form could not be established from the listing, so it is not compared with a category it may not belong to.

TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Tier, as listed
Premium · from vendor data
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Pineapple Express at other stores

$10.00–$12.49 per gramEvery Pineapple Express listing
  1. Super Greens HempTHCa Prerolls – Sungrown – Pineapple Express – 1g$10.00$10.00/g
  2. The Hemp DoctorTHCA PRE-ROLLS | 1.25G – Pineapple Express$12.95$10.36/g
  3. Mr Hemp FlowerHash Hole Blunts – 2 Grams Flower .5 Hash – Sativa – Pineapple Express, Quantity: 1$24.99$12.49/g
How this comparison was built

3 pre-roll listings · 1g–2g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.