Skip to main content
Dream4delivery

2G Stardusted Pre Roll — Grape Octane

Pre RollsHybridGrape

$10.00per gram

$20.00 product total for 2g; shipping calculated by vendor; before tax

6% above the $9.41/g median of 18 stores' pre-rolls, 1.5–3 g. The middle half run $6.61–$10.00/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 18 stores' pre-rolls at 1.5–3 g (75 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other product forms; out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $20.00 for 30 days, 4 price checks
Share on X

Opens Dream4delivery in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $20.00

No package-price changes in the recorded history.

Grape at other stores

$6.67–$12.49 per gramEvery Grape listing
  1. Gas BoysGrape Gas Ice Hash + Exotic Kief Infused Pre-Roll 1.5g Tube$10.00$6.67/g
  2. Viia HempGrape Runtz THCA Pre-Rolls 2.6g – 1 Pack$22.00$8.46/g
  3. Delta MunchiesGrape Cream Cake - 2g Jelly Holes THCA Prerolls$24.99$12.49/g
How this comparison was built

3 pre-roll listings · 1.5g–2.6g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.