Willie's Remedy THCA Rich Smokes
$29.00listed
$29.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens Green Herbal Care in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Cultivation
- Indoor · from the description, low confidence
- Nutrients
- Organic · from the description, low confidence
More from Green Herbal Care
Green Herbal CareChecked today
THCA Outdoor Flower - Cherry Pop Tart - Indica – 1 oz$7.02/g$199.00 · 1 oz
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







