THCA Pre-Rolls (2-Pack) — 2x 1-Gram THCA Joints — GARY PAYTON (Hybrid) — CASE (15 Pouches)
$220.00listed
$220.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Cultivation
- Indoor · from vendor data
- Tier, as listed
- Premium · from vendor data
- Purchase scale
- Multi pack · from the listing title
More from Black Tie CBD
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – FORBIDDEN BLUEPRINT (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz
Black Tie CBDChecked today
THCA MINIS (Popcorn Buds) | Premium THCA Flower Smalls | 30 Gram Ounce – 1 Oz MINIS – GLITTER BOMB (INDOOR)$4.33/g$129.99 · 1 oz
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g






