Hash Hole Blunts — 2 Grams Flower .5 Hash — Indica — Grand Daddy Purple, Quantity: 6 Pack
$8.33per gram
$99.99 product total for 12g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell infused pre-rolls, 10–20 g.
- Last 30 days
- Steady at $99.99 for 30 days, 6 price checks
Opens Mr Hemp Flower in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Purchase scale
- Multi pack · from the listing title
Price history
Tracked since Aug 9, 202611 checksNow $99.99
No package-price changes in the recorded history.
More from Mr Hemp Flower
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







