Skip to main content
The Hemp Doctor

THCA SUGAR DIAMOND CAVIAR BLUNTS — 2G — Granddaddy Purple

Pre RollsHybridGranddaddy Purple

$9.97per gram

$19.95 product total for 2g; shipping calculated by vendor; $79.05 more for free ship ($99+); before tax

6% above the $9.41/g median of 18 stores' pre-rolls, 1.5–3 g. The middle half run $6.61–$11.50/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 18 stores' pre-rolls at 1.5–3 g (75 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes other product forms; out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

TerpSeek does not sell this product. Opens The Hemp Doctor in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Granddaddy Purple at other stores

$7.69–$17.50 per gramEvery Granddaddy Purple listing
  1. Viia HempGranddaddy Purple THCA Pre-Roll 1.3g - Stashed – 1 Pack$10.00$7.69/g
  2. Carolina Hemp CafeHALF & HALF Bundle| 2G THCA Crumble and Live Resin | 2 Strain Concentrate Combo | Blunt Street – Wedding Cake and Granddaddy Purple$35.00$17.50/g
How this comparison was built

2 pre-roll listings · 1.3g–2g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.