Tropicana Cookies — Pack of Pre-Rolls (10 Pack) — Sativa
$25.00listed
$25.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Linked report: 16.9% THCa
Reported on the linked COA, lab not identified
A linked report does not confirm the batch currently for sale.
- Price checked
- 1 day ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- Lab not identifiedProduct report; current batch not confirmed · Test date not stated
What this listing is
- Purchase scale
- Multi pack · from the listing title
Lab results
- Tested by
- a lab we could not verify
- Test date
- not stated
- Source document
- View the COA ↗
Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.
Cannabinoids
THCa
16.89%
Total THC
15.08%
CBD
1.90%
Price history
Tracked since Sep 20, 20262 checksNow $25.00
No package-price changes in the recorded history.
More from Smoke Kind
Smoke KindPrice checked 1 day ago
KIND - Girl Scout Cookies - Minis - 14 Grams - Hybrid$2.86/g$40.00 · 14g
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







