THCA BUBBLE HASH INFUSED PREROLLS — 5-PACK TINS — Pineapple Punch
$13.98listed
$13.98 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens The Hemp Doctor in a new tab. Price and stock can change.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Purchase scale
- Multi pack · from the listing title
Price history
Tracked since Sep 22, 20262 checksNow $13.98
Pineapple Punch at other stores
$10.00–$10.00 per gramEvery Pineapple Punch listing
How this comparison was built
1 pre-roll listing · 1.5g–1.5g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from The Hemp Doctor
The Hemp DoctorChecked today
PHUK'D UP | THCA SUGAR DIAMOND INFUSED PRE-ROLLS | 2-PACK – Trainwreck$2.00/g$5.99 · 3g
The Hemp DoctorChecked today
1376MG THCA SUGAR DIAMOND SAUCE | 2G – Wedding Crasher$24.98/g$49.95 · 2g
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







