FlowRolls 5-Pack (1g Each)
Pre Rolls
$10.00per gram
$50.00 product total for 5g; shipping calculated by vendor; before tax
No comparable-market benchmark yet: fewer than 5 stores sell pre-rolls, 5–10 g.
- Last 30 days
- Steady at $50.00 for 30 days, 34 price checks
Opens Flow Gardens in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Purchase scale
- Multi pack · from the listing title
Price history
Tracked since Aug 9, 202665 checksNow $50.00
No package-price changes in the recorded history.
More from Flow Gardens
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







