SUPER RUNTZ (EXOTIC) THCA Flower — 7g
$11.43per gram
$79.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax
24% above the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (434 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Last 30 days
- Steady at $79.99 for 30 days, 36 price checks
- Super Runtz
- $6.25/g median across 9 listings at 5 stores, middle half $2.73–$7.43/g
Opens Black Tie CBD in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Flower grade
- Full size · inferred from the listing, not stated
- Cultivation
- Indoor · from the description, low confidence
- Tier, as listed
- Exotic · from the listing title
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
Price history
No package-price changes in the recorded history.
Super Runtz at other stores
- Hemp FarmacySuper Runtz Legacy Farms Harvest Collection Flower – 4g$24.99$6.25/g
- Bloomz HempTHCA Flower – 7g, Flavor: Super Runtz$51.99$7.43/g
How this comparison was built
2 flower listings · 4g–7g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.






