Skip to main content
Deep Gap Hemp

Cereal Milk THCA Hemp Flower — 7g

FlowerHybridCereal Milk

$7.14per gram

$49.99 product total for 7g; shipping calculated by vendor; before tax

Linked report: 35.0% THCa

LightLab, tested 1.7 years ago

A linked report does not confirm the batch currently for sale.

23% below the $9.25/g median of 28 stores' full-size flower, 5–10 g. The middle half run $7.14–$10.07/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 28 stores' full-size flower at 5–10 g (434 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Cereal Milk
$4.91/g median across 10 listings at 7 stores, middle half $3.48–$5.54/g
Share on X

Opens Deep Gap Hemp in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
LightLabProduct report; current batch not confirmed · Tested over a year ago

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Lab results

Tested by
LightLab
Test date
Jan 19, 2025, over a year old
Source document
View the COA ↗

Product report; current batch not confirmed. This listing links its own report, but no batch identifier ties it to the units on sale today.

Cannabinoids

THCa
35.01%
Total THC
30.70%

Cereal Milk at other stores

$2.50–$7.86 per gramEvery Cereal Milk listing
  1. BioWellnessXTHCa Flower Clearance | Cheap $50/Oz Deals – 14 grams, Strain: A/AA | Cereal Milk (Hybrid)$35.00$2.50/g
  2. El Jays FlowerEl Jay's THCa Hemp Flower – Cereal Milk Strain – Eighth (3.5g) — $24.99$19.99$5.71/g
  3. Viia HempCereal Milk High THCA Flower – 14g$110.00$7.86/g
How this comparison was built

3 flower listings · 3.5g–14g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.