Skip to main content
Flow Gardens

Super Boof — 1 oz

FlowerHybridSuper Boof

$7.50per gram

$210.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

12% above the $6.71/g median of 39 stores' full-size flower, 20–40 g. The middle half run $4.71–$7.80/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 39 stores' full-size flower at 20–40 g (581 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes smalls, minis, micros and popcorn; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
Steady at $210.00 for 30 days, 25 price checks
Super Boof
$8.79/g median across 17 listings at 12 stores, middle half $6.87–$9.57/g
Share on X

Opens Flow Gardens in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.

Price checked
Today
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Full size · inferred from the listing, not stated
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 3, 202625 checksNow $210.00

No package-price changes in the recorded history.

Super Boof at other stores

$5.00–$6.79 per gramEvery Super Boof listing
  1. BaysmokesSuper Boof THCa Flower – 1 oz$139.99$5.00/g
  2. Holy City FarmsSuper Boof – 16 gr$98.45$6.15/g
  3. Five Leaf WellnessSuper Boof ( Indoor ) Hybrid – 1 oz$175.00$6.25/g
  4. Bloomz HempTHCA Flower – Exotics – Gold Line – 28g, Flavor: Super Boof$189.99$6.79/g
How this comparison was built

4 flower listings · 16g–28g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.