Wholesale Dog Walker THCA Pre-Roll Cases — 25% THCA — Indica, Sativa & Hybrid — 10ct — Sativa
$144.00listed
$144.00 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Marked down from $240.00, 40% lower
TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at last check
- Lab
- No COA found
TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.
More from Carolina Hemp Cafe
Acapulco Gold THCA Moroccan Hash – 1g
$24.00/g$24.00 · 1g
Mixed Exotic Smalls THCA Flower | Budget Shelf Collection – 7g
$6.43/g$45.00 · 7g
More pre rolls listings
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids
$6.86/g$24.00 · 3.5g
2.5g Hash Hole (2g Flower + .5g Rosin) – Cherry Runtz x Madd Fruit
$24.00/g$60.00 · 2.5g







