Live Rosin Prerolls: Lemon Cherry Gelato
$29.99listed
$29.99 product total; shipping calculated by vendor; before tax
Opens Looperverse in a new tab. Price and stock can change. Affiliate link; rankings are unaffected.
- Price checked
- Today
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
Lemon Cherry Gelato at other stores
$6.17–$14.00 per gramEvery Lemon Cherry Gelato listing
- UtoyaLemon Cherry Gelato THCA Flower | Value Hybrid – Pre-Roll$12.99$6.17/g
- The Hemp DoctorTHCA PRE-ROLLS | 1.25G – Lemon Cherry Gelato$12.95$10.36/g
- Lucky ElkTHCa Pre Rolls · Indoor Grown – Lemon Cherry Gelato – 1g$12.00$12.00/g
- Green Herbal CareGHC THCA 0.5g Pre-Rolls 5pk - Lemon Cherry Gelato (Hybrid)$35.00$14.00/g
How this comparison was built
4 pre-roll listings · 1g–2.5g · checked within 3 days.
Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.
More from Looperverse
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g







