Skip to main content
Carolina Hemp Cafe

Wholesale Type 1 THCA Flower Collection — Multi-Strain Selection — Sour Diesel (Sativa) — 32.45% THCA — Main Terpene: Caryophyllene — 1 lb

FlowerHybridSour Diesel

$1609.00listed

$1609.00 product total for 1 lb; shipping calculated by vendor; before tax

Marked down from $5760.00, 72% lower

Sour Diesel
$8.98/g median across 24 listings at 11 stores, middle half $5.66–$12.02/g

TerpSeek does not sell this product. Opens Carolina Hemp Cafe in a new tab. Price and stock can change. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product. No lab report is linked for this listing.

Share on X
Price checked
Today
Stock
In stock at last check
Lab
No COA found

TerpSeek does not sell this. Opens the vendor in a new tab. The vendor site may ask you to confirm your age or show a popup before the product.

What this listing is

Flower grade
Not stated by the listing · not stated

Sour Diesel at other stores

$1.61–$6.15 per gramEvery Sour Diesel listing
  1. Smoke KindJager Sour Diesel - Micros - 28 Grams - Hybrid – Default option value$45.00$1.61/g
  2. Black Tie CBDSOUR DIESEL (INDOOR) THCA Flower – 1 Oz MINIS$129.99$4.59/g
  3. Bloomz HempTHCA Snowballs – Gold Line – Sour Diesel, Weight: – 1 oz$171.99$6.14/g
  4. Holy City FarmsSour Diesel – 16 gr$98.45$6.15/g
How this comparison was built

4 flower listings · 16g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.