Skip to main content
Smoke Kind

LITTLES BRAND — Wedding Cake Littles — 28 Grams — Hybrid

FlowerHybridWedding Cake

$2.14per gram

$60.00 product total for 1 oz; shipping calculated by vendor; before tax

24% below the $2.83/g median of 20 stores' smalls, minis, micros and popcorn, 20–40 g. The middle half run $2.04–$4.30/g. How the index is built

How this comparison was built

Compared with 20 stores' smalls, minis, micros and popcorn at 20–40 g (283 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.

Excludes full-size flower; trim, shake and ground flower; infused flower; bulk listings (100 g and up); out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.

Last 30 days
At its 30-day low. $60.00–$70.00 observed, 4 price checks
Wedding Cake
$5.78/g median across 11 listings at 7 stores, middle half $3.84–$6.16/g
Share on X

Opens Smoke Kind in a new tab. Price and stock can change.

Price checked
1 day ago
Stock
In stock at vendor
Lab
No COA found

What this listing is

Flower grade
Smalls · from the listing title
Purchase scale
Personal retail · inferred from the listing, not stated

Price history

Tracked since Sep 8, 20264 checksNow $60.00
$60$65$70Sep 8Sep 19

Wedding Cake at other stores

$2.68–$8.93 per gramEvery Wedding Cake listing
  1. Deep Gap HempWedding Cake – 1 oz$75.00$2.68/g
  2. Boston Hemp IncWedding Cake THCa Flower: Premium Indoor THCa Flower – 1 oz$149.99$5.29/g
  3. Elevated Hemp CoWedding Cake THCA Hemp Flower - Top Shelf – 28 Grams (a zip)$199.99$7.14/g
  4. Super Greens HempWedding Cake THCa Flower – 1 oz$250.00$8.93/g
How this comparison was built

4 flower listings · 28g–28.3g · checked within 3 days.

Excludes different product forms, bulk over 56g, trim, shake, and smalls, weights outside 0.5–2× this package, invalid price-per-gram values, out-of-stock listings, hidden or excluded vendors, stale listings, this vendor.