THCa Pre Rolls · Sungrown — Modified Grapes — 0.5g
$13.00per gram
$6.50 product total for 0.5g; shipping calculated by vendor; before tax
30% above the $9.99/g median of 24 stores' pre-rolls, under 1.5 g. The middle half run $8.75–$12.50/g. How the index is built
How this comparison was built
Compared with 24 stores' pre-rolls at under 1.5 g (93 products), checked within 3 days. One vote per store and per product family.
Excludes other product forms; out-of-stock and stale listings; listings without a usable weight or price per gram; listings whose form could not be established.
- Price checked
- 2 days ago
- Stock
- In stock at vendor
- Lab
- No COA found
What this listing is
- Cultivation
- Outdoor · from the listing title
- Growing system
- Soil · from the description, low confidence
- Purchase scale
- Personal retail · inferred from the listing, not stated
More from Lucky Elk
Lucky ElkPrice checked 1 day ago
Pineapple Upside Down Cake · Greenhouse THCa Flower – 7g$6.86/g$48.00 · 7g
Lucky ElkPrice checked 1 day ago
Pineapple Upside Down Cake · Greenhouse THCa Flower – 1 oz$5.86/g$164.00 · 1 oz
More pre rolls listings
TweedlefarmsChecked today
Relax Pre-Roll 7-Pack • 3.5gr • 20.8% Total Cannabinoids$6.86/g$24.00 · 3.5g
SnapDragon HempChecked today
THCA 1 Gram Pre-Roll 2-Packs – Rainbow Sherbert #11 1 Gram 2-Pack$5.00/g$10.00 · 2g






